Корзина
3 отзыва
Производители
Контакты
ТзОВ "Термомір"
+38050371-65-18
+38032222-39-92
+38067267-61-76
Пилип'юк Василь Євгенович
УкраинаЛьвовская областьЛьвоввул. Хуторівка 40А, оф. 23079070
vasyl_pyuk
Карта

О нас

ТзОВ "Термомір": Національний виробник високоточної вимірювальної техніки, автоматики та термообладнання для промислових та метрологічних цілей. Засноване у 2009 році.

Мета нашого підприємства полягає у забезпеченні потреб промислових та метрологічних вимірювань температури на вітчизняному ринку якісною та, водночас, недорогою продукцією власного виробництва.

Як помітно з назви, основною спеціалізацією підприємства є виробництво приладів для вимірювання температури: від термоперетворювачів до цифрових вимірювачів-регуляторів.Також до основного профілю належить таке термообладнання, як термостати: рідинні, сухоблочні (твердотілі) та сухоповітряні, а також трубчасті печі і т. д. Численні конструктивні модифікації нашого обладнання задовільняють широкий спектр нюансів у прикладних застосуваннях.

Серед продукції присутня ціла категорія вимірювальної техніки для метрологічних цілей: високоточні термостати, цифрові омметри, мілівольтметри, міліамперметри, а також термометри, в тому числі переносні, багатоканальні та підвищеної точності.

Перетворювачі температури з термоелектричними (термопари) та терморезистивними(платиновими, мідними, напівпровідниковими) чутливими елементами практично всіх видів номінальних статичних характеристик (НСХ) здатні забезпечувати високу точність та перекривают широкий діапазон вимірюваних температур (від -200 °Cдо 650 °C для термоопорових та від -200 °C до 1800 °C для термоелектричних) .

Серія універсальних вимірювачів-регуляторів ВР-10 використовується для вимірювання та регулювання теплових величин, а також, завдяки модифікаціям зі стандартними струмовими та цифровими входами можуть використовуватись і для вимірювання інших неелектричних величин. У наявності є побудовані на основі ВР-10 комплектні вимірювачі концентрацій газів (кисень, вуглекислий газ), лінійних розмірів, рівня рідини, а також вимірювачі і перетворювачі вологості повітря.

Одноканальні та багатоканальні вимірювальні прилади комплектуються програмним забезпеченням, що дає можливість користувачу з ПК архівувати вимірювальні дані, відображати графічно зміну вимірюваного параметру та конфігурувати приєднану вимірювальну техніку. Також є можливість комплектування недорогими графічними сенсорними панелями оператора (HMI).

Поряд із серійною продукцією здійснюємо виконання і ексклюзивних замовлень. Зокрема, у такій співпраці, для пожежних лабораторій ДСНС України було створено серію спеціальних дослідних установок. Також проводимо роботи по модернізації чи ремонту застарілого обладнання. Як приклад можна назвати модернізацію трубчастих і муфельних печей , метрологічного обладнання, газових хроматографів , що в основному зводилось до заміни регуляторів температури, первинних термоперетворювачів, тощо.

Традиційно, нас та нашу продукцію можна побачити на щорічних спеціалізованих виставках «Електрика» та «Тепло. Вода. Повітря» (Львів).

Сведения о компании

Пилип'юк Василь Євгенович
ТзОВ "Термомір"
УкраинаЛьвовская областьЛьвоввул. Хуторівка 40А, оф. 23079070
  • +38050371-65-18
  • +38032222-39-92
  • +38067267-61-76
vasyl_pyuk